Подарунки та подарункові набори з кондитерських виробів на святкові заходи, корпоративи, урочисті події
ТД «ЛогінС» надає своїм клієнтам унікальну послугу - можливість привітати своїх близьких, рідних і друзів наборами кондитерських виробів в оригінальній вітальній упаковці!

Наша компанія готова врахувати всі побажання замовника і забезпечити індивідуальний підхід до обслуговування кожного клієнта. Широкий вибір готових презентів дозволить підібрати найкращий варіант в кожному випадку.

Склад і вага подарунків можуть змінюватися під індивідуальні побажання замовника - ми формуємо різні набори кондитерської продукції з тим, щоб кожен клієнт зміг підібрати солодкі презенти, які відповідають усім його вимогам і побажанням. Завдяки тісній співпраці з найбільшими виробниками солодощів, наша компанія надає своїм клієнтам найширший вибір асортименту кондитерських виробів, здатний здивувати і порадувати найвимогливіших «ласунів».

Для кожного типу подарунку передбачена барвиста упаковка з індивідуальним малюнком.

Для корпоративних клієнтів наша компанія з задоволенням надасть ЕКСКЛЮЗИВНУ послугу з оформлення наборів цукерок, подарунків і презентів, а саме - розроблену під індивідуальні побажання замовника упаковку таких наборів з нанесенням побажань, вітальних написів, логотипів компанії, слоганів тощо. Дизайн і зовнішній вигляд таких наборів будуть абсолютно оригінальними і зможуть підкреслити Вашу індивідуальність і нестандартний підхід у виборі презентів партнерам і співробітникам Вашої компанії.

Для замовлення таких наборів Ви можете звернутися в будь-який з магазинів фірмової мережі «ЛогінСсмак» або в офіс нашої компанії по тел. (0536) 79-95-95, моб. 067-535-27-70.