Новини та Акції
Акція «Товар тижня» в мережі магазинів «ЛогінСсмак»

Як думаєте, існують солодощі, які не псують фігуру? Одне з улюблених ласощів без наслідків для форм є зефір. Це кондитерський виріб, яке не містить жири, а включає в себе прості вуглеводи. Зефір ідеально підходить для людини, яка стежить за своїм раціоном.


У кондитерських магазинах «ЛогінСсмак» нова акція - спеціальна ціна на зефір «Ванільний» ТМ «Стимул». До складу зефіру входять натуральні інгредієнти, такі як фруктове пюре, виключно яєчний білок і трохи цукру. Як загусник використовується желююча речовина агар-агар. Такий склад дозволяє отримати задоволення і наситити організм корисними речовинами, знизити шкідливий холестерин і поліпшити травлення.

Зефір «Ванільний» ТМ «Стимул» має тонкий аромат і ніжну консистенцію. Його безпечно можна давати навіть самим маленьким діткам. До його складу входять тільки натуральні барвники та ароматизатори. Давно вже зефір став улюбленою солодкістю до чаювання.

Чекаємо Вас в мережі магазинів «ЛогінСсмак» і пропонуємо спробувати зефір «Ванільний» ТМ «Стимул» за спеціальною ціною тільки з з 18.03.2019 р по 31.03.2019 р

ЛогінСсмак. Не обмежуйте себе у виборі!

18.03.2019 р.